Giminės medis

Blinstrubų giminės genealoginis medis

Blinstrubų giminės genealogijos medis


Jonu Blinstrubu prasidedantis Blinstrubų genealoginis medis buvo sudarytas apie 1880 m., carinės Rusijos okupacijos laikais, Vilniaus gubernijos bajorų deputatų susirinkimo kanceliarijoje. Originalus medis prasideda Jonu Blinstrubu, gimusiu XVII amžiaus pabaigoje ir baigiasi 1894 metais. Jo originalas saugomas Lietuvos istorijos archyve. Originaliame medyje nėra dukterų, trūksta nemažai vyriškos giminės palikuonių bei yra kelios klaidos. Į jį įtraukti 124 Blinstrubai.

Skaitmeninę ir ženkliai papildytą medžio versiją galite pamatyti žemiau. Šiuo metu yra atlikti keli medžio šakų istoriniai papildymai. Jų autoriai – Stanislovas Algimantas Blinstrubas iš Šiaulių, Viktoras Blinstrubas iš Vilniaus, Juozapas Montvydas Blinstrubas iš Vokietijos, Vaida Blistrubytė iš Varnių bei šios svetainės autorius. Jeigu esate Blinstrubas ir turite istoriškai (metrikais, Istorijos archyvo pažymomis ar pan.) pagrįstą savo šakos papildymą, kviečiame susisiekti.

Medį taip pat galima atsisiųsti ir PDF formatu. Paskutinis atnaujinimas 2018.05.02. 460 žmonių. Gimimo datos, kuriose nurodyti tik metai, apskaičiuotos pagal mirties metrikuose ir surašymuose nurodytą amžių, tad gali būti netikslios.

Aukščiau esantis medis prasideda Jonu Blinstrubu. Kas buvo jo tėvai, deja, iki šiol nėra aišku, tačiau yra šiek tiek informacijos apie iki jo gyvenusius seniausius Blinstrubus. Remiantis įvairiais istoriniais šaltiniais pavyko sudaryti nemaža seniausių Blinstrubų genealoginį medį, kuris prasideda Blinstrubų giminės pradininkais Lietuvoje, Alsios (Viduklės-Paalsės arba Blinstrubiškių) dvaro pirmaisiais savininkais, Simono vaikais, Petru ir Kasparu. Medyje taip pat yra keli Jonai, vienas iš jų greičiausiai yra aukščiau esančio medžio pradininkas. Senųjų Blinsturbų genealoginį medį galite pamatyti žemiau.

Medį taip pat galima atsisiųsti ir PDF formatu. Paskutinis atnaujinimas 2017.11.20, 68 žmonės.