Giminės medis

Blinstrubų giminės genealoginiai medžiai

Blinstrubų giminės genealogijos medis


Jonu Blinstrubu prasidedanti „Gulbė“ herbo Blinstrubų genealoginio medžio schema buvo sudaryta apie 1880 m., carinės Rusijos okupacijos laikais, Vilniaus gubernijos bajorų deputatų susirinkimo kanceliarijoje. Šis originalus medis prasideda Jonu Blinstrubu, gimusiu XVII amžiaus pabaigoje ir baigiasi 1894 metais. Jo originalas saugomas Lietuvos istorijos archyve. Originaliame medyje nėra dukterų, trūksta nemažai vyriškos giminės palikuonių bei yra kelios klaidos. Į jį įtraukti 124 Blinstrubai.

Skaitmeninę ir ženkliai papildytą medžio versiją galite pamatyti žemiau. Šiuo metu yra atlikti keli medžio šakų istoriniai papildymai. Jų autoriai – Stanislovas Algimantas Blinstrubas iš Šiaulių, Viktoras Blinstrubas iš Vilniaus, Juozapas Montvydas Blinstrubas iš Vokietijos, Vaida Blistrubytė iš Varnių, Juozas Kazimieras Blistrabas iš Kuršėnų bei šios svetainės autorius. Jeigu esate Blinstrubas ir turite istoriškai (metrikais, Istorijos archyvo pažymomis ar pan.) pagrįstą savo šakos papildymą, kviečiame susisiekti.

Pagrindinis herbo „Gulbė“ Blinstrubų genealoginis medis

Medį taip pat galima atsisiųsti ir PDF formatu. Paskutinis atnaujinimas 2018.11.04, 525 žmonės. Gimimo datos, kuriose nurodyti tik metai, apskaičiuotos pagal mirties metrikuose ir surašymuose nurodytą amžių, tad gali būti netikslios.

Aukščiau esantis medis prasideda Jonu Blinstrubu. Kas buvo jo tėvai, deja, iki šiol nėra aišku, tačiau yra šiek tiek informacijos apie iki jo gyvenusius seniausius Blinstrubus. Remiantis įvairiais istoriniais šaltiniais pavyko sudaryti nemaža seniausių „Gulbės“ herbo Blinstrubų iš Tautvilo genealoginį medį, kuris prasideda Blinstrubų giminės pradininkais Lietuvoje, Alsos (Viduklės-Paalsės arba Blinstrubiškių) dvaro pirmaisiais savininkais, Simono (S1) vaikais, Petru (S2) ir Kasparu (S3) Blinstrubais Alsiškiais iš Tautvilo. Medyje taip pat yra keli Jonai, vienas iš jų greičiausiai yra aukščiau esančio medžio pradininkas. Senųjų Blinstrubų genealoginį medį galite pamatyti žemiau.

Seniausių herbo „Gulbė“ Blinstrubų iš Tautvilo genealoginis medis

Medį taip pat galima atsisiųsti ir PDF formatu. Paskutinis atnaujinimas 2018.06.23., 69 žmonės.

Nuo Blinstrubų giminės atskilusi Urbono Blinstrubo atšaka naudojosi herbu „Wręby“. Pirmoji  šio genealoginio medžio schema buvo sudaryta ir patvirtinta Vilniaus gubernijos bajorų deputatų susirinkimo kanceliarijoje 1798 metų kovo 10 dieną. Šiek tiek papildytą herbo „Wręby“ Blinstrubų genealoginį medį galite pamatyti žemiau.

Atskilusių herbo „Wręby“ Blinstrubų iš Krikščiūnų genealoginis medis

 

 Medį taip pat galima atsisiųsti ir PDF formatu. Paskutinis atnaujinimas 2018.06.10, 37 žmonės.