Giminės medis

Blinstrubų giminės genealoginiai medžiai


Jonu Blinstrubu prasidedanti herbo „Gulbė“ Blinstrubų genealoginio medžio schema buvo sudaryta 1886 m. rugpjūčio 4 d., carinės Rusijos okupacijos laikais, Vilniaus gubernijos bajorų deputatų susirinkimo kanceliarijoje, vėliau dar porą kartų papildyta. D001 Šis originalus medis prasideda Jonu Blinstrubu, gimusiu XVII amžiaus pabaigoje ir baigiasi 1894 metais. Jo originalas saugomas Lietuvos istorijos archyve. Originaliame medyje nėra dukterų, trūksta nemažai vyriškos giminės palikuonių bei yra kelios klaidos. Į jį įtraukti 124 Blinstrubai.

Į medžio schemą įtraukti Blinstrubai, kurie legitimavo save ir savo vaikus Vilniaus ir Kauno gubernijų bajorų deputatų susirinkimuose. Legitimavimas vyko keliais etapais. Pirmas „Gulbės“ herbo Blinstrubų legitimavimas buvo atliktas 1798 m. balandžio 10 dieną. Nuotraukoje žemiau matomi pradinio legitimavimo etapo metu įtraukti Blinstrubai – Jurgis (ID8), Adomas (ID537), Mykolas (ID9), Pranas (ID10), Petras (ID5), Juozapas (ID1), Baltramiejus (ID4), Andrius (13), Vincentas (ID125), Juozapas (ID539), Juozapas (ID14), Ignotas (ID6), Pranas (ID15), Jonas (ID16), Mykolas (ID18), Juozapas (ID17), Tadas (ID7) ir Matas (ID540).

1835 m. birželio 4 dienos legitimavime minimi sekantys Blinstrubai – Tomas (ID79), Leonas Adomas (ID98), Tomas (ID97), Jurgis Juozapas (ID78), Teodoras (ID77), Anupras Barnabas (ID76), Simonas Jurgis (ID75), Ignotas Steponas (ID248), Pranas (ID15), Jonas (ID16), Kazimieras (ID71), Jokūbas Viktoras (ID70), Mykolas (ID18), Vladislovas (ID52), Romualdas (ID51), Juozapas (ID17), Teodoras Benediktas (ID39), Ignotas (ID6), Juozapas (ID539), Juozapas (ID14), Petras Juozapas (ID124), Andrius (ID13), Matas (??), Jonas (ID136), Stanislovas (ID137), Jurgis (138) ir Petras (ID11).

Skaitmeninę ir ženkliai papildytą medžio versiją galite pamatyti žemiau. Šiuo metu yra atlikti keli medžio šakų istoriniai papildymai. Jų autoriai – Stanislovas Algimantas Blinstrubas iš Šiaulių, Viktoras Blinstrubas iš Vilniaus, Juozapas Montvydas Blinstrubas iš Vokietijos, Vaida Blistrubytė iš Varnių, Juozas Kazimieras Blistrabas iš Kuršėnų bei šios svetainės autorius. Jeigu esate Blinstrubas ir turite istoriškai (metrikais, Istorijos archyvo pažymomis ar pan.) pagrįstą savo šakos papildymą, kviečiame susisiekti.

Pagrindinis herbo „Gulbė“ Blinstrubų genealoginis medis

Medžio nuotrauka, dėl didelio dydžio, kartais užsikrauna tik iš antro karto. Medį taip pat galima atsisiųsti ir PDF formatu. Paskutinis atnaujinimas 2019.06.25, 652 žmonės. Gimimo datos, kuriose nurodyti tik metai, apskaičiuotos pagal mirties metrikuose ir surašymuose nurodytą amžių, tad gali būti netikslios.

Aukščiau esantis medis prasideda Jonu Blinstrubu. Kas buvo jo tėvai, deja, iki šiol nėra aišku, tačiau yra šiek tiek informacijos apie iki jo gyvenusius seniausius Blinstrubus. Remiantis įvairiais istoriniais šaltiniais pavyko sudaryti nemažą seniausių „Gulbės“ herbo Blinstrubų iš Tautvilo genealoginį medį, kuris prasideda Blinstrubų giminės pradininkais Lietuvoje, Alsos (Viduklės-Paalsės arba Blinstrubiškių) dvaro pirmaisiais savininkais, Simono (S1) vaikais, Petru (S2) ir Kasparu (S3) Blinstrubais Alsiškiais iš Tautvilo. Medyje taip pat yra keli Jonai, vienas iš jų greičiausiai yra aukščiau esančio medžio pradininkas. Senųjų Blinstrubų genealoginį medį galite pamatyti žemiau.

Seniausių herbo „Gulbė“ Blinstrubų iš Tautvilo genealoginis medis

Medį taip pat galima atsisiųsti ir PDF formatu. Paskutinis atnaujinimas 2019.06.17., 80 žmonių.

Nuo Blinstrubų giminės atskilusi Urbono Blinstrubo atšaka naudojosi herbu „Wręby“. Pirmoji  šio genealoginio medžio schema buvo sudaryta ir patvirtinta Vilniaus gubernijos bajorų deputatų susirinkimo kanceliarijoje 1798 metų kovo 10 dieną. D002 Šiek tiek papildytą herbo „Wręby“ Blinstrubų genealoginį medį galite pamatyti žemiau.

Atskilusių herbo „Wręby“ Blinstrubų iš Krikščiūnų genealoginis medis

 Medį taip pat galima atsisiųsti ir PDF formatu. Paskutinis atnaujinimas 2019.06.27, 41 žmogus.