Santuokų metrikai

Blinstrubų santuokų metrikai

Data Vieta Turinys
1778.10.04 Nemakščių bažnyčia 1778 m. spalio 4 dieną Nemakščių bažnyčioje buvo sutuokti Kilmingasis ponas Jurgis Blinstrubas (ID8) iš Pužų dvaro Nemakščių parapijoje su Kilmingąja panele Ona Pliuškevičiūte (ID285) iš Kelmės parapijos, dalyvaujant liudininkams – Kilmingąjam ponui Tadui Blinstrubui ir Kilmingąjam ponui Antanui Sakavičiui. Ko gero seniausias rašytinis išlikęs Blinstrubų santuokų metrikų įrašas.
1807.01.14 Nemakščių bažnyčia

1807 sausio 14 dieną Nemakščių bažnyčioje kunigas Dominykas Kosčiuška sutuokė Kilmingąjį poną Juozapą Blinstrubą (ID17)  su Kilmingąja ponia Barbora Šimkevičiene (ID334) iš Macalių. Įrašo tekstas: 

„1807.01.14 Aš, Dominykas Kosčiuška (tuokiu) G.D. (Kilmingasis ponas) Juozapą Blinstrubą su G.D. Barbora Šimkevičiene iš Macalių, Nemakščių parapijos, laisvu sutarimu, niekieno neverčiamus. Užsakai paskelbti 1806.12.30. Mes, žemiau pasirašę, liudijame Dievo valia, niekieno neprimestą ir laisva valia sudarytą santuoką , o mes sutuoktiniai nuolankiai priimame Šv. Sakramentą apie tai pasirašydami –  (parašai) Juozapas Blinstrubas, Barbora Einikytė Blinstrubienė. Mes, liudininkai, būdami sveikame prote, liudijame Juozapo Blinstrubo ir Barboros iš Einikių, po to Šimkevičienės, o dabar Blinstrubienės laisva valia sudarytą santuoką (šliubą) – (parašai) Juozas Einikis, Jonas Blinstrubas, Matas Prizgintas.“